Ми створюємо найкращий продукт

Історія бренду Manoli

Manoli – це німецький бренд, історія нашого бренду налічує понад сто років. Наразі наша компанія зосереджена на індустрії електронних сигарет. Ми постійно використовуємо та впроваджуємо інновації та найкращі технології, суворо контролюємо якість тютюнової олії для споживачів по всьому світу. У нас є фабрики площиною 10000 квадратних метрів у Китаї. Manoli маэмо розголужену мережу партнерів і агентів по всьому світу, що підтверджує високу якість наших продуктів.

Виробництво Manoli

Професійні продукти високого класу якості

Протягом багатьох років компанія постійно вдосконалює технології паріння, накопичила передовий досвід та великі досягнення в цій галузі, а також отримала ряд патентів на винаходи, які гарантують, що Manoli займає передові технології R&D.

Лабораторія Manoli

Передові технології R&D в галузі

Спільно з провідними світовими постачальниками, ми розробили і приготували тютюнову олію, яка має багатий і чудовий смак. Він отримав широке визнання серед користувачів та посів провідне місце в галузі.

Керамічна
лабораторія
Керамічна лабораторія
Бавовняна
лабораторія
Керамічна лабораторія
Лабораторія
масел
Керамічна лабораторія
Інженерна
лабораторія
Керамічна лабораторія
Металева
лабораторія
Керамічна лабораторія

Кваліфікаційні сертифікати

Ми пройшли сертифікацію CE, ROHS, MSDS та інші відповідні системи якості, впровадили систему витяжного виробництва та реалізували професійний менеджмент. Всі продукти повинні пройти 8 процесів перевірки, щоб переконатись на відповідність усім вимогам.

Широкий асортимент

POD-системи